برای تولید یک متن جذاب برای بنر تبلیغاتی با یک پیام قوی شروع کنید. با یک طراحی خوب توجه بازدیدکنندگان را به خود جذب کنید. رعایت نکات زیر می تواند در این امر شما را یاری کند:
1- هدف از تبلیغات خود را مشخص کنید.
هدف اصلی از بنر تبلیغاتی معرفی و فروش برند است. در صورتی که می خواهید مشخصات محصول جدید خود را معرفی کنید و یا تخفیفی برای محصولات خود در نظر گرفته اید، هدف اصلی را مشخص کنید.
2- مخاطب اصلی خود را مشخص کنید.
فروش و معرفی محصولاتتان را برای کسانی در نظر بگیرید که مایل هستند و به آن توجه می کنند. کسانی که با توجه به نیازهایشان به شما گوش می دهند. مطالبی که مورد علاقه آن ها ایت را در راس کار خود قرار دهید تا ازین طریق فروش خود را بالا ببرید.
3- از طرف آن ها دیدتان را به قضیه باز کنید.
از لغات سخت و مشکل استفاده نکنید تا برای مخاطب گیج کننده نباشد و همچنین سعی کنید با زبان مخاطباتان صحبت کنید. سعی کنبد چیزهایی برایشان ارائه کنید که مشکلی از آنان کم کند.
4- مطالبتان را مختصر و مفید کنید.
از به کار بردن واژگان و جملات طولانی بپرهیزید و مطالبتان را خلاصه کنید.
5- واژگان جذاب
کاربران تنها در عرض چند لحظه با دیدن آگهی تان شما را ارزیابی می کنند. کلمات جذاب و مخاطب پسند ارائه کنید تا در عرصه رقابت پیشگام شوید. کلمه “رایگان” یکی از قویترین واژه هایی است که می توانید در بنر خود استفاده کنید، سعی کنید کاری با ارزش را رایگان معرفی کنید، اما مراقب بکارگیری غلط آن نیز باشید.