مطالبی مفید ایجاد کنید که کاربران به آن نیاز داشته باشند. صرفا برای تولید محتوای جدید، شروع به نوشتن مطلب نکنید، بلکه سعی در ایجاد مطالب مفیدی کنید که کاربران به آن نیاز داشته باشند. اگر سعی در برطرف کردن نیازهای مشتریان خود بکنید، ابتدا باید نیازها و مسائل شان را شناسایی کنید. با تولید محتوای مفید می توانید برند و نام و نشان خود را برجسته کنید. برای این کار می توانید هر روز یک مقاله تولید کنید و در هر کدام از آن ها به مطرح کردن یک نیاز مشتری خود بپردازید.
در انتشار مطالب خود حتما به درج کلمات کلیدی و متا تگ ها توجه کنید.
بعد از تولید محتوا به انتشار آن در وب سایت های دیگر بپردازید تا مطلب شما دیده شود. به طور مثال مقالات خود را در سایر وب سایت ها بارگذاری کنیدو یا در فروم های پربازدید قرار دهید تا کاربران هم از محتوای شما استفاده کنند. بک لینک گذاشتن در وب سایت های دیگر می تواند علاوه بر دیده شدن مطلب به بازدید و ترافیک بیشتر وب سایت شما کمک کند.
یکی از راه های بهتر دیده شدن مقالات شما قراردادن لینک دانلود پی دی اف مقاله شما است. راه بعدی قرار دادن مطالبتان با عکس های جذاب در صفحات اجتماعی است. سپس سعی کنید در هرجای ممکن و قابل بازدید تبلیغ لینک صفحات اجتماعی خود را قرار دهید.