امروزه برای دکوراسیون اداری از MDF بهره گرفته می شود اما هم چنان هستند کسانی که دوست دارند از میزها و صندلی هایی با جنس چوب طبیعی بهره بگیرند لذا ممکن است در هنگام خرید میز اداری و یا خرید مبلمان اداری به علت نداشتن اطلاعات کافی در زمینه شناسایی چوب ها نتوانید یک جنس مرغوب را خریداری کنید. پس ما در این مقاله تصمیم گرفتیم به بررسی چندین نوع چوب که در صنایع ساخت صندلی و میز از آن استفاده می شود بپردازیم تا بتوانید با اطلاعات جامع به خرید میز و صندلی اداری بپردازید. با مدیران آفیس همراه باشید.

چوب بلوط یکی از نمونه چوب های می باشد که برای ساخت مبل،میز و صندلی اداری از آن بهره گرفته می شود. این نوع چوب فشرده و محکم بوده و استقامت بالایی را دارا می باشد.چوب بلوط به رنگ قهوه ای روشن تا تیره و درشت بافت است. این چوب نسبتاً نیمه سخت و نیمه سنگین تا سنگین است و در برابر سایش و رطوبت مقاومت زیادی دارد.

چوب راش از نمونه چوب هایی می باشد که ممکن است بار ها اسم آن را شنیده باشید. راش درختی است که در جنگل های ایران موجود بوده و از لحاظ ظاهری رنگ کرم مایل به قرمزی دارد. راش دارای بافت های همگن می باشد و تا حدودی در مقابل حشرات و قارچ ها دارد. از چوب راش بیشتر در مبلمان بهره گرفته می شود و شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به هنگام ورود به بازار و پرس و جو برای خرید مبلمان اداری به شما چوب راش را پیشنهاد بدهد.

برای خرید مبلمان اداری ، اینجا را کلیک کنید.

از نمونه دیگر چوب ها که در صنعت مبلمان سازی به عنوان روکش از آن استفاده می شود می توان به چوب افرا اشاره کرد. این چوب دارای رنگ سفید مایل به کرم می باشد که بیشتر به رنگ صدفی نزدیک است. از ویژگی های چوب افرا می توان به سختی،سنگینی، خوشکاری، سبک و شکننده بودن آن اشاره کرد.

شما عزیزان می توانید با کلیک بر لینک زیر وارد قسمت محصولات اداری شوید و برای خرید مبلمان اداری اقدام کنید.مدیران آفیس