داشتن یک کامپیوتر به خاطر اجزای زیادی که دارا می باشد می تواند جاگیر بوده و هزینه های زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد لذا این جا است که خرید all in one می تواند کمک مفیدی برای شما باشد و سبب صرفه جویی در هزینه های شما شود. برای all in one ها قیمت های متفاوتی ارائه شده است و برای all in one ها با قیمتی زیر ۹۰۰ هزار تومان از پردازنده Atom بهره برده شده است. خرید all in one با این قیمت تنها می تواند نیاز های شما در زمینه گشت و گذار در اینترنت را برطرف کند و برای استفاده های حرفه ای مناسب نمی باشد. در ادامه به معرفی یک نمونه از iMac با نام iMac MC508 می پردازیم البته لازم به ذکر است که اگر می خواهید iMac را تهیه کنید باید بیش تر از از ۳ میلیون تومان بپردازید چرا که نسخه های ارزان قیمت آن نمی توانند نیاز های شما را برآورده کنند.

iMac MC508

این all in one دارای پردازنده ای به مدل intel core i3 می باشد که با سرعت 3.06 گیگاهرتز بوده و 4 مگابایت Cache دارد. MC508 از چهار گیگابایت RAM بهره می برد که دارای ۵۰۰ گیگابایت حافظه ذخیره سازی می باشد‌. کارت گرافیک دستگاه AMD Radeon HD 4670 + 256MB DDR III بوده و مجهز به سیستم عامل Snow Leopard است.  وزن کلی دستگاه 9.3Kg است. کارت گرافیک این دستگاه از iMac های دیگر ضعیف تر است.

iMac MC812

پردازنده این all in one از مدل intel core i5 بوده که سرعتی برابر ۲.۷ گیگاهرتز را دارا می باشد رم این all in one به مانند MC508 می باشد اما حافظه ذخیره سازی بیشتر بوده و در حدود ۱ ترابایت است. این مدل از all in one شرکت apple در رده all in one هایی با اندازه ۲۱.۵ اینچ از پردازنده ای با کیفیت ایده آل بهره می برد‌.