راز های طراحی زیبای محیط کار


از جمله مواردی که به همه موارد در جهت راندمان بیشتر یک اتاق کار کمک می کند یک طراحی مدرن و براساسی روانشناسی رنگ ها در اتاق های کار می باشد.در این مقاله قصد داریم به بررسی 4 مورد که در طراحی هرچه بهتر دفتر کار شما کمک می کند بپردازیم.

1) داشتن یک دفتر کار مرتب به آرامش و راندمان بیشتر همه افراد در دفتر کار کمک می کند.از جمله مواردی که باعث بی نظمی و هرج و مرج در اتاق کار می شود می توان به شلوغ بودن میز کار اشاره کرد.برای خلوت تر کردن میز کار شما می توانید از انواع شلف ها و قفسه های پلاستیکی یا چوبی بهره بگیرید که هم به نظم شما کمک می کند و هم با انتخاب یک قفسه متناسب به اتاق کار شما زیبایی هرچه تمام تر را به اتاق کار شما می بخشد.

2) یک ایده مهم در طراحی که به شدت به کمک شما می آید طراحی دفتر کار با ترکیب رنگی لوگوی شرکت شما می باشد.این کار در طراحی سبب جلب توجه بیشتر مشتری می شود و به شدت مشتری را به وجد می آورد و همین مورد سبب می شود که مشتری زمان بیشتری را در محل کار شما بگذراند در نتیجه با کار شما بیشتر آشنا شده و می تواند به یک مشتری دائمی تبدیل شود.

3) از دیگر موارد که به طراحی  بهتر و طراحی با راندمان بیشتر به شما کمک می کند می توان به استفاده از گلدان ها ، تابلو ها و یا وسایل تزئینی رنگی استفاده کرد.با توجه به این که محیط کار با توجه به ترکیب رنگ تکراریش می تواند برای کارمندان کسل کننده باشد لذا این موارد به کارمندان روحیه بیشتری می دهد اما باید به این نکته توجه کنید که در استفاده از آن ها زیاده روی نکنید.

4) با توجه به به راز های طراحی مدرن برای داشتن یک محیط صمیمانه تر و جذابتر شما باید از صندلی های یک دست اداری در همه سمت ها استفاده کنید.در سال های قبل معمولا صندلی مدیریت با صندلی کارمندان متفاوت بود و حتی با استفاده از پارتیشن بندی خاص و .. باعث ایجاد تفاوت بین مدیران و کارمندان می شد اما هم اکنون شما می توانید با استفاده از صندلی های خاص و یکدست یک محیط کار فعال و پویا را تجربه کنید.