راحت بودن مبلمان اداری


همیشه و همه جا راحتی برای همه انسان ها مهم بوده و همواره برای خرید کالا به رفاه و راحتی خویش فکر می کنند لذا در حین انتخاب یک مبلمان اداری مناسب باید این نکته رعایت شود چرا که اگر شما فقط به طراحی مبلمان فکر کنید و از انتخاب یک مبلمان راحت اداری دست بردارید آسیب های جبران ناپذیری به ستون فقزات شما وارد می شود و بر اثر خستگی زیاد دیگر حاضر به انجام کار خود نیستید و راندمان کاری چه در شما و چه در پرسنل کاری شما کاهش پیدا می کند.

در حین انتخاب یک مبلمان اداری راحت شما باید به این نکته توجه کنید که یک صندلی اداری همواره نقش مهمی در سلامت کارمندان دارد چرا که این افراد وقت زیادی را پشت کامپیوتر می گذرانند و همین سبب می شود که در یک مدت زمان طولانی تاثیر جبران نا پذیری را بر روی آن ها داشته باشد.در حین انتخاب یک صندلی اداری باید حتما این صندلی استاندارد بوده و با توجه به فیزیک و قد افراد انتخاب شود و هم چنین برای حمایت از پشت، ارتفاع و عمق آن مورد توجه قرار بگیرد با توجه به تفاوت فیزیک افراد و فرم بدن و قد آن ها حتما باید ارتفاع آن قابل تنظیم باشد. یک صندلی خوب اداری باید تکیه‌ گاهی مطمئن و راحت برای بدن ایجاد کند و همین طور باید بر اساس وظایف هر شخص صندلی مناسب انتخاب شود که نشان دهنده جایگاه این افراد باشد.

با نشستن روی صندلی غیر استاندارد، چاره‌ای جز بیش از حد خم شدن و جلو نشستن که باعث درد و ناراحتی در قسمت‌های کمر و گردن و در درازمدت دیسک کمر می‌شود، نیست. از مواردی که یک صندلی غیر استاندارد باعث آن می شود خستگی، درد و گرفتگی عضلات گردن، درد مفاصل زانو و آرنج، خستگی شانه‌ها، گودی کمر، درد ستون فقرات، کمردرد و از بین رفتن تناسب اندام یا به دلیل بد نشستن روی صندلی یا نشانه غیراستاندارد بودن آن است.

هم اکنون تولید کننده مبلمان اداری استاندارد در تهران زیاد است و شما می توانید با توجه به شرایط آن ها یک صندلی اداری استاندارد و با کیفیت را تهیه کنید.