چرا شارژ کارتریج؟


با توجه به این که در هر شرکتی چه کوچک و چه بزرگ شاهد انواع پرینتر ها هستیم هر چند وقت یک بار شاهد تمام شدن جوهر کارتریج هستیم و این که بخواهیم هر دفعه یک کارتریج جدید خریداری کنیم برای یک شرکت کوچک به صرفه و اقتصادی نیست پس نیاز به یک روش موسر و کار آمد می باشید تا از طریق آن بتوانیم مشکل تمام شدن جوهر را حل کنیم و به صورت اقتصادی نیز عمل کنیم. این روش همان شارژ کارتریج می باشد که شما می توانید برای هر کارتریج بیست و پنج الی سی بار این کار را انجام دهید و شارژ کردن کارتریج حتی در محل کار شما نیز قابل اجرا می باشد.

شارژ کردن کارتریج را می توانید حتی قبل از تمام شدن جوهر نیز انجام دهید چرا که جوهر اصلی موجود در کارتریج با جوهر های موجود در بازار کاملا موجود بوده و هیچ گونه مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند. ممکن است پس از شارژ کارتریجتان چراغ اختار پرینترتان هم چنان روشن باقی بماند که می توانید برای حل این موضوع یک بار پرینتر را از برق بکشید و کارتریج شارژ شده را در داخل دستگاه نصب کنید. با انجام این کار ها مشکل شما حل می شود و در صورتی که با انجام این کار نیز چراغ روشن بود شما می توانید تا لحظه اتمام کارتریج از آن استفاده کنید و این چراغ هیچ تآسیری در عملکرد پرینتر شما ندارد.

شارژ کارتریج باعث خراب شدن دستگاه  شما نمی‌شود اما ممکن است  سبب خرابی هد دستگاه بشود که هزینه ی تعمیر آن به مراتب بسیار بالاتر از خرید کارتریج است و هم چنین ممکن است که در صورتی که شما با نحوه شارژ کارتریج آشنایی نداشته باشید باعث خرابی کارتریج شده و به همین منوال باعث افت شدید در چاپ شوید و یا حتی در صفحات چاپی خود جوهر اضافه مشاهده کنید.